Hulajnoga elektryczna XIAOMI MiJia 365 Czarny

Hulajnoga elektryczna XIAOMI MiJia 365 Czarny

2021-01-12

Hulajnogi elektryczne to względnie nowy środek transportu, który wręcz zdominował większe miasta. Możemy je swobodnie wynająć poprzez aplikację. Coraz więcej osób decyduje się jednak na zakup własnej hulajnogi. Co warto wiedzieć na temat hulajnogi elektrycznej przed zakupem?

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje się, że odpowiedź jest uzależniona od własnych preferencji oraz sytuacji. Nie da się ukryć, że jest to raczej sezonowy środek transportu. Dobrze sprawdzi się wiosną, latem i wczesną jesienią, jednak trudno wyobrazić sobie jazdę hulajnogą w zimie.

Hulajnoga elektryczna dobrze sprawdzi się u osób, które mają do pracy bądź szkoły kilka kilometrów. Odchodzi wtedy problem szukania miejsca parkingowego oraz nerwowego stania w długich korkach. To także duża oszczędność, bowiem płacimy jedynie za naładowanie hulajnogi w domu. Nie mniej istotny wydaje się być aspekt ekologiczny. Rezygnując z samochodu na rzecz hulajnogi, przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska.

Zalety z posiadania własnej hulajnogi

- uniezależnienie od dostępności hulajnóg miejskich

- oszczędność pieniędzy

- źródło rozrywki

- ekologiczne podejście

Jaką hulajnogę elektryczną kupić?

To pytanie najczęściej pojawia się po podjęciu decyzji o zakupie. Zdaje się, że wybór odpowiedniej hulajnogi powinien być uzależniony od sposobu jej przyszłego użytkowania. Większość osób jeździ hulajnogą raczej sporadycznie. Najczęściej stanowi alternatywny środek transportu użytkowany sezonowo. Dla takich osób zalecane są tańsze modele, bowiem nie będą potrzebowały dużej prędkości ani większego silnika.

Hulajnoga elektryczna XIAOMI MiJia 365 Czarny

To najczęściej wybierany model wśród konsumentów. Moc jego silnika wynosi 250W, dzięki czemu może osiągnąć prędkość do 25km/h. Na jednym pełnym naładowaniu będziemy mogli pokonać dystans do 30 kilometrów. Co ciekawe, hulajnoga wyposażona jest w tempomat. Dzięki temu można wybrać pożądaną prędkość i utrzymywać ją bez konieczności przyciskania przycisku “jedź”. Sprzęt łączy się także z aplikacją MiHome poprzez Bluetooth, gdzie możemy na bieżąco śledzić wszelkie parametry.

Ponadto hulajnoga jest niezwykle lekka, bo waży jedynie 12,5 kilograma. Dodatkowo można ją sprawie złożyć. Dzięki temu nie musimy się martwić o jej przewożenie w autobusach czy wnoszenie na wysokie piętra.

Hulajnoga elektryczna to nie tylko nowoczesny środek transportu, ale także świetne źródło rozrywki. Coraz więcej osób decyduje się na jej zakup. Dobrze sprawdzi się także jako prezent dla bliskiej osoby.