Jak pobrać film z YT

Jak pobrać film z YT

2021-01-12

Każdy z nas lubi oglądać różnorodne materiały na YouTube. Poradniki, tutoriale, lifestyle, challenge... Problem narasta, gdy chcemy posiadać go na własnym komputerze, a nie wiemy jak się do tego zabrać. Pobieranie z tej platformy filmów nie jest jednak zbyt intuicyjne. YT nie oferuje swoim użytkownikom takiej funkcji.

Jak pobrać film z YT? - pobieranie a prawo

Na wstępie należy zaznaczyć, że jest to działanie legalne. Wiele osób boi się pobierania materiałów z YouTube w obawie przed łamaniem prawa. Jeżeli robimy to na własny użytek, nie rozpowszechniamy treści ani nie zarabiamy na tym pieniędzy, to działamy w granicach prawa. Innymi słowy, jest to tak zwany dozwolony użytek.

Jak pobrać film z YT? - strony, które Ci w tym pomogą

Film z YouTube najprościej pobrać z pomocą ogólnodostępnych stron internetowych. Jedyne czego będziemy potrzebować to link do wybranego materiału wideo. Jest to szybki, intuicyjny, a przede wszystkim darmowy sposób na pobranie filmu. Dodatkowo tego typu strony nie wymagają rejestracji ani podawania danych personalnych użytkownika.

2conv.com - najpopularniejsza strona do pobierania filmów z YouTube

To najpowszechniejsze rozwiązanie wśród Internautów. Strona bardzo szybko konwertuje i pobiera film, a dodatkowo posiada funkcję ściągania samego mp3, czyli dźwięku. W ten sposób można pobrać także swoje ulubione piosenki w dobrej jakości. Sprawdzi się także do zapisywania podcastów czy audiobooków.

1. Wejdź na Youtube i wybierz film, który chcesz pobrać.

2. Skopiuj link dowolnego materiału wideo za pomocą myszki lub skrótu klawiszowego control+c.

3. Wejdź na stronę 2conv.com.

4. Wklej skopiowany wcześniej link w wyznaczone do tego miejsce.

5. Wybierz format pobierania (mp3, mp4, mp4 HD, avi, avi HD).

6. Kliknij przycisk “konwertuj”.

7. Poczekaj, aż plik pobierze się na Twój dysk.

8. Pobrany film znajdziesz na pulpicie lub w folderze “Pobrane”.

Pobieranie filmów za pomocą programu na komputer

Strona 2conv.com oferuje także program, który działa na takiej samej zasadzie jak strona. Wybór odpowiedniego źródła zależy jednak tylko i wyłącznie od osobistych preferencji oraz zapotrzebowania.

1. Wejdź na stronę 2conv.com.

2. Obok baneru znajdź “pobierz konwerter” i kliknij.

4. Poczekaj na pobranie programu.

5. Postępuj zgodnie ze wskazówkami programu.

Pobieranie filmów z YouTube nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy dostęp do Internetu i chwila zaangażowania, a już po kilku minutach będziemy mieli wybrany film na swoim dysku. Wystarczy kilka kliknięć!