Nadmuchiwany Fotel Muzyczny

219 PLN

Lubisz relaksować się w ulubionym fotelu i słuchać muzyki, równocześnie nie tracąc potrzebnej w mieszkaniu przestrzeni?

Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Nasz nadmuchiwany Fotel Muzyczny pozwoli ci na odpoczynek w domu lub ogrodzie, w towarzystwie twoich ulubionych wykonawców.

Wypełniony powietrzem mebel posiada 2 wbudowane głośniki oraz wzmacniacze, zapewniające bardzo dobrą jakość dźwięku. Nasz produkt umożliwia również podłączenie odtwarzacza MP3, konsoli do gier, smartfona oraz innych urządzeń odtwarzających dźwięk. Posiada on standardowe wejście typu mini jack.

Muzyczny Fotel wykonany jest z bardzo wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia plastiku PCV, o specjalnie wzmocnionej strukturze. Wszystko po to, abyś mógł w pełni cieszyć się wolnym czasem, w akompaniamencie ukochanych brzmień, niezależnie od miejsca oraz okoliczności. Dopuszczalne obciążenie nadmuchiwanego fotela to 100 kg. Do zestawu dołączona jest poręczna pompka oraz przyrządy naprawcze.

Relaks w zaciszu domowym, grill w ogrodzie, impreza z przyjaciółmi, czy wypad nad wodę? Nadmuchiwany Fotel Muzyczny ze wbudowanym systemem nagłośnienia to przenośny i praktyczny wynalazek specjalnie dla Ciebie!