Zestaw do Whisky Rock Glass

399 PLN

Zestaw do Whisky Rock Glass to nie tylko niezwykle elegancki, ale i praktyczny komplet do podawania whiskey oraz podobnych trunków. Zaprojektowany w bardzo szykownym i minimalistycznym stylu, sprawi niezwykłe wrażenie na Twoich gościach. W skład kompletu wchodzi dziesięć elementów: karafka, korek do karafki, 4 szklanki Rock Glass oraz 4 silikonowe formy do robienia lodu.
Karafka o eleganckim kształcie ma pojemność 1 litra i została bardzo starannie wykonana z ręcznie dmuchanego szkła. Razem z ciężkim szklanym korkiem zagwarantuje piękną prezentację alkoholu przy równoczesnym zachowaniu jego świeżości oraz aromatu. Ponieważ jest ona ręcznie wykonana, mogą pojawić się w jej ściankach niewielkie bąbelki powietrza, jednak nie świadczą one o złej jakości.
Szklanki Rock Glass o pojemności 237 ml posiadają prosty i elegancki kształt, który pozwoli na delektowanie się smakiem i aromatem whiskey w szykownym stylu.
Dzięki formom silikonowym zrobisz lód w kształcie dużych kul, który nie tylko dopełni wizualnie specjalnie uformowaną szklankę, w której kula może toczyć się na dnie, ale przede wszystkim zachowa odpowiednią temperaturę alkoholu nie rozcieńczając go tak bardzo, jak zwykłe kostki lodu.
Zestaw do Whisky Rock Glass to solidnie wykonany komplet zapakowany w szykowne pudełko, dzięki czemu wspaniale sprawdzi się również jako prezent.